www.cvonline.hu

Targoncavezető, raktáros

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Munkatársat keresünk

munkakörbe

 Feladatok:

  • Tehergépkocsik lepakolása,
  • A raktárba beérkező áruk anyagmozgatása,
  • Az áru tárhelyekre történő betárolása,
  • A kiadásra kerülő tételek és megrendelések összeszedése /komissiózás/,
  • A kiadásra kerülő tételek előkészítése szállítmányozásra és azok kiadása, felpakolása.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány,
  • Min. 2 éves magasemelésű targoncavezetési gyakorlat,
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély,
  • Gépkezelői jogosítvány (sárga kiskönyvben 3324 számú vezetőüléses hatósági vizsga),
  • Megbízhatóság, pontosság.

 Előny:

  • saját autó

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés

Munkaidő:

             H-P három műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

             Budapest XV. Kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy ítéli meg, hogy Ön megfelel a DOL-SPED Kft. elvárásainak, akkor szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő