www.cvonline.hu

Targoncavezető, raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.06.
Hirdetés azonosító: 1102710

LÉPJEN BE NOVEMBERBEN ÉS 8.000 FT BELÉPÉSI BÓNUSSZAL TÁMOGATJUK MUNKAKEZDÉSÉT! Te vagy az igazi? Mi azok vagyunk! Móri partnercégünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe: Az ADIENT az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés gyártásában. Ezt több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk. Móron található dinamikusan növekvő gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat! Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk
Feladatok:

  • Beérkező és kimenő termékek mozgatása targoncával
  • Raktárterület tisztán tartása
  • Raktári rend betartása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend választása
  • Vezető üléses vagy elektromos villástargonca jogosítvány

Juttatások:
  • Kiemelkedő Órabér
  • Háromsávos motiváló Bérrendszer
  • Kétféle ösztönző Bónusz
  • Teljesítménytől függő Prémium
  • Piacvezető Cafetéria juttatások
  • Jelenléti Bónusz évente négyszer
  • Ingyenes buszjárat céges buszokkal
  • Jubileumi Pénz, ötlet Pénz, ajánlási Pénz
  • Munkavégzés helye: Mór

Előnyök:
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

  • Személyesen a Prohumán 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatt, vagy önéletrajz küldéssel a megadott email címre, illetve telefonon a 22/562 007 telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Mór

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér