www.cvonline.hu

Targoncavezető / Raktáros

  • Az állásajánlat lejárt.

Székesfehérvári telephelyű cégünk tojás üzemébe

munkatársat keres

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • Beérkező termék megfelelő rendszer szerinti elhelyezése
  • Válogató üzem folyamatos működéséhez szükséges göngyöleg, alapanyag fogyás figyelése, az utánpótlás időben történő bekészítése
  • Készáru megfelelő elhelyezése és szállításra történő előkészítése
  • Anyagok mozgatása targonca, kézi és elektromos béka segítségével
  • Raktározás, raktárrend folyamatos fenntartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Érvényes (új típusú) targoncavezetői engedély
  • Raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend, esetenként hétvégi munkavégzés vállalása
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Lelkes, csapatjátékos beállítottság

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  •  „B” kategóriás vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony hosszú távra
  • Munkába járási támogatás
  • Reális bérezés

VÁRHATÓ KEZDÉS:

  • Azonnal

Amennyiben érdekli ajánlatunk várjuk fényképes önéletrajzát -a pozíció megnevezésével- az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár