www.cvonline.hu

Targoncavezető-raktáros

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Üllői úti Profi Centrum építőanyag szakáruház (korábban Platform Áruház) a folyamatosan bővülő forgalom kiszolgálásának erősítéséhez

Kollégát keres.

A leendő munkatársunk:

  • az építőiparban-, ill. építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalattal,
  • raktározási, áruátvételi rutinnal rendelkezik,
  • érvényes targonca-vezető jogosítványa van,
  • a munkáját szereti lendületesen, precízen elvégezni.

Amit nyújtani tudunk:

  • vevő- és eredmény orientált cégkultúra
  • rendezett munkakörülmények
  • tettre kész kollégákból álló támogató csapat
  • fejlődési- és továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület, Ceglédi út 1-3.

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnyel a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest X. kerület, Ceglédi út 1-3.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest