www.cvonline.hu

Targoncavezető / Raktáros Munkatárs

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Csapatjátékos, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes, rugalmas, kollégát várunk raktári csoportunkba

munkakörbe.

Feladatok:

  • Áru átvételek,
  • Kiadások,
  • Komissiózás,
  • Leltározás.

Elvárásaink:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat (elektromos és magas emelésű),
  • Raktározási tapasztalat,
  • Középfokú végzettség.

 Előny:

  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, fiatal, lendületes csapatot,
  • Versenyképes juttatási csomagot.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő