www.cvonline.hu

Targoncavezető / Raktáros Munkatárs

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon IX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

 Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán.

kollégát keresünk budapesti központunkba.

Feladatok:

  • áru átvételek
  • kiadások
  • komissiózás
  • leltározás

Elvárásaink:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat (elektromos és magas emelésű)
  • raktározási tapasztalat előnyt jelent
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • fiatal, lendületes csapatot
  • stabil munkahelyi hátteret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű