www.cvonline.hu

Targoncavezető Raktári Munkatárs

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

Targoncavezető Raktári Munkatársat

keres központi papírraktárába.

Feladatok:

  • targoncavezetői, anyagmozgatói feladatok ellátása

Elvárások:

  • érvényes vezetőüléses gépcsoportú targoncavezetői jogosítvány
  • raktározás területén szerzett tapasztalat
  • pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • nyomdai és papíripari gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: targoncavezető raktári munkatárs!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő