www.cvonline.hu

Targoncavezető - Pilisvörösvár

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 976998

Logisztikai partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk targoncavezető pozícióba.
Feladatok:

  • Raktárba érkező áruk kezelése
  • Komissiózás, áruösszekészítés
  • Adminisztrációs raktári feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Kézi szkenner hazsnálata

Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány mindhárom géptípusra
  • Terhelhetőség, jó állóképesség
  • Hasonló területen szerzett raktárosi tapasztalat

Juttatások:
  • Utazási támogatás

Előnyök:
  • Vonalkódos árukezelési tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Két műszakos munkarend: 5:00-14:00, 14:00-23:00

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár