www.cvonline.hu

Targoncavezető (pályakezdő is!)

Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1155207

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • beérkező áru elhelyezése a raktárban, áru mozgatása targoncával
  • betárolás, kitárolás
  • RF szkenner használata
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • targoncavezetői jogosítvány (OKJ)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00
  • VAGY állandó éjszaka: 22:00-6:00

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria + teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.
  • tanulási lehetőség, tapasztalat nélküli targoncásokat is fogadunk

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, küldje önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest