www.cvonline.hu

Targoncavezető-operátor

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres autóipari beszállító partnercége részére munkatársat az alábbi feladatkörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Oprátori feladatok ellátása
  • Elektromos-villás targonca működtetése
  • Általános raktározási feladatok ellátása
  • Beérkező áru fogadása, elhelyezése
  • Gyártósor kiszolgálása
  • Leltározás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • OKJ könnyűgépkezelő, targoncavezető, nehézgépkezelő képesítés és targoncavezető jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elhivatottság, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Műszakpótlék, bónuszok, cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatvédelmi nyilvtántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő