www.cvonline.hu

Targoncavezető - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre

Targoncavezetőket

Az Ön feladatai:

– front villás targonca magabiztos kezelése, vezetése

– tapasztalat, rutin a front villás targonca kezelését illetően

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)

– szakmai tapasztalat

– saját autó bejáráshoz (ha nincs, a munkáltató 100 euró/hó ellenében tud biztosítani)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: 9-10 euró bruttó órabér + 5 euró / nap Auslöse

– szállást a munkáltató szervezi (350-500 euró / hó)

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!