Targoncavezető munkatárs (Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

  • Frissítve 280 napja

Targoncavezető munkatárs

(Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Munkavégzés helye:

Szada (M3-as autópálya mentén, Gödöllőtől 6,5 km-re)

Munkaidő:

3 nap nappali műszak (06:00-18:00) + 3 nap szünet +

3 nap éjszakai műszak (18:00-06:00) + 3 nap szünet

Bérezés:

Bruttó 700 Ft/óra (6. hó után bruttó 720 Ft/óra) + 50% műszakpótlék

Egyéb bérelemek:

Útiköltség térítés

Cafeteria

Elvégzendő feladatok:

Raktárba érkező áru kezelése

A megrendelések pontos, rendezett összeállítása

Targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok

Áru összekészítése és adminisztrációja

Raktári rend biztosítása

Elvárások:

Középfokú iskolai végzettség

OKJ targoncavezetői jogosítvány

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Terhelhetőség és jó állóképesség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Pest