Targoncavezető munkatárs - Budapest (Referenciaszám: LK-1560)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.26.
Hirdetés azonosító: 1062193

 Feladatok:

 - Beérkező áruk mennyiségi, minőségi átvétele

- Árukiadás előírás szerinti biztosítása, ellenőrzése

- Be- és kimenő áru szabályszerű mozgatása, rakodása, rendszerbe illesztése

- Árumozgatás, kezelés alkalmával kiegészítő tevékenységek elvégzése

- A raktári rend felügyelete és tisztaság fenntartása

 A munkáltató ajánlata:

- Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás

- Azonnali kezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

- Stabil hátterű cég

Elvárások:

- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- OKJ targoncavezető bizonyítvány

- Hasonló területen szerzett targoncavezető tapasztalat

- Jó fizikai állóképesség

Munkaidő:

- Hétfőtől péntekig 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest, 21. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Targoncavezető munkatárs) és a pozícióhoz tartozó LK-1560-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös számon.

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -