www.cvonline.hu

Targoncavezető munkalehetőség Hollandiában

  • A hirdetés 850 napja lejárt

Targoncavezető munkakörben dolgozni kívánó 18-45 éves személyek jelentkezését várjuk!

Feladat:

• Anyagok és rakomány mozgatása, árucikkek felkészítése szállításra, tömeg- és darabáruk illetve anyagok géppel emelése, kijelölt útvonalon közlekedve a rendeltetési helyre szállítja a rakományt

A munkaadóról:

- Egy munkaerő kölcsönző cég, akik többek között pékségekkel és gyümölcs feldolgozó céggel állnak kapcsolatban.
- Hosszú távú és idénymunkákat is kínálnak egész évben.
- A munkaidő heti 40 óra és hétfőtől vasárnapig oszlik el.

Elvárások:

- Targoncavezető jogosítvány és ’’B” kategóriás jogosítvány
- Min. 1-2 éves targoncavezetői tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen!
- 18- 45 éves életkor

Fizetés:
- 9-9.26 €/óra bruttó cégtől függően

Szállás:

- Munkaadó által biztosított 2 ágyas szobákban
- Ára: 18-22 éves korig 60 euró/fő /hét rezsivel együtt
23 éves kor felett 92.50 euró/fő /hét rezsivel együtt

- A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.