www.cvonline.hu

Targoncavezető - Komárom

  • A hirdetés 630 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata: Homlokvillás targonca és elektromos béka használat.

Végzettség:
Minimum alapfokú.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: Homlokvillás targonca vezetői engedéllyel rendelkezik. A tesztet sikeresen megírja. Vállalja a többműszakos munkarendet. Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik. Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. Telefonszám: 96/313 282 Engedélyszám: 314-1/2013-1100, 315-2/2013-1100 Komárom, Ács, Mocsa, Kocs, Tata, Tatabánya, Almásfüzitő, Nagyigmánd, Neszmély, Tárkány településekről céges busszal bejárást biztosítunk.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Komáromi partnercégünk keres lendületes dolgozói csapatába munkatársakat.