www.cvonline.hu

Targoncavezető (jogosítvánnyal rendelkező)

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1040195

Németország, Frankfurt am Main-hoz közel eső településre, keresünk jogositvánnyal és tapasztalattal rendelkező 4-5 fő targoncavezetőt májusi kezdéssel főként aluprofilok és egyéb épitőanyagok raktári mozgatására.
Feladatok:

  • Anyagok szakszerű be- és kitárolas a raktárban
  • RF kézi szkenner használata

Elvárások:
  • Targoncavezetői jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Saját autó és B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Fizikai teherbírás
  • Műszakrend vállalása

Juttatások:
  • Nincs közvetítési díj
  • Azonnal határozatlan idejű munkaszerződés
  • Németországi lakcímbejelentés, Bankszámlanyitás, Betegbiztosítás, Adószámigénylés, teljes körű ügyintézés
  • Bér bruttó 9,61 EUR/óra
  • Szálláslehetőség (Díja a fizetésből kerül levonásra 250-300 EUR)

Előnyök:
  • Legalább 1 év targoncavezetői tapasztalat

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje fényképpel ellátott magyar és német nyelvű önéletrajzát a megpályázni kívánt állás megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld