www.cvonline.hu

Targoncavezető IX./ XVIII. kerület (részmunkaidős)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1021075
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnercégünk részére a TNT-hez keresünk új targoncavezető munkatársat hosszú távra, részmunkaidős pozícióba, másodállásba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban, részmunkaidőben.
  • Munkavégzés helye: IX. kerület és/vagy XVIII. kerület (Ferihegy I.)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, heti 2-4 nap vállalása délelőtt (6:00-10:00 óra között) vagy délután (16:00-20:00 óra között) vagy (18:00-22:00 óra között)

Elvárások:

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • reptéri belépőkártya

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Azonnali kezdés

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján vagy küldje el önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Érdeklődni a 06 1 877 0901-es telefonszámon tud.