www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (HEJŐKÜRT)

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 198888

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Feladat

  • beérkező raklapok elhelyezése a logisztikai központban
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel

Elvárás

  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság
  • targoncavezetői jogosítvány
  • megbízhatóság, pontosság

 Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • versenyképes jövedelem
  • 100 %-os utazási támogatás
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük jelentkezzen online!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja