www.cvonline.hu

Targoncavezető - Győr-Moson-Sopron megyében

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Munkát keres? Rendelkezik targoncás bizonyítvánnyal és raktáros tapasztalattal? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen autóipai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz, Dunakilitire vagy Tétre, Targoncavezető pozícióba.

Targoncavezető

Munkavégzés helye: Dunakiliti vagy Tét

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktárba érkező áru átvétele, kezelése
  • Targoncázás, komissiózás, készletnyilvántartás
  • Átcsomagolás, válogatás
  • Termelés ellátása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • OKJ-s Könnyűgépkezelői, Nehézgépkezelői, Targoncás, ill. Építő- és anyagmozgató gép kezelői bizonyítvány
  • 3324 és/vagy 3313 bejegyzéssel ellátott érvényes jogosítvány
  • Raktározási feladatokban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat előny
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Jogosítvány megújításának lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapfizetés, műszakpótlékok, mozgóbér
  • Cafeteria juttatás választható elemekből
  • Műszakrend: 3 műszakos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy küldje el e-mail címét és nevét és a pozíció megjelölését a 0620/494-74-00 telefonszámra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014