www.cvonline.hu

Targoncavezető és iparvágány mozdonyvezető

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Feladatok:

  • beérkező és kimenő késztermékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele és kezelése
  • késztermékek és anyagok belső mozgatása
  • termékek összekészítése és kiadása
  • járművek ki- és berakodása
  • leltározásban való aktív közreműködés
  • raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • érvényes iparvágány-mozdonyvezetői jogosítvány
  • raktározási és logisztikai ismeretek
  • targoncázásban szerzett néhány éves tapasztalat
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány (OKJ + vezetőüléses targonca)
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • önállóan és csapatban is képes megfelelően dolgozni
  • terhelhetőség és jó állóképesség
  • számítógépes ismeretek

Előny:

  • SAP ismeret
  • oldalmegfogós adapterrel szerelt targoncával szerzett gyakorlat
  • idegen nyelv ismerete

További információ és jelentkezés:

A fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Takács Tímea

HR specialista
Tel: +36305177606
(munkaidőben 08:00-16:00)
E-mail cím megjelenítése

Electrolux Lehel Kft.
4400 Nyíregyháza, Ipari Park

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő