www.cvonline.hu

Targoncavezető- és anyagkezelő

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Jelenleg értéktár és raktározási csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel;

A munkakör betöltésének feltétele;

Targoncavezetői OKJ-s szakképesítés és jogosítvány az alábbi kategóriákra:

  • Gyalogkíséretű targonca (3312)
  • Vezetőüléses targonca (3324)

Feladatok:

Az értéktárakban, raktárakban előforduló anyagok mozgatása, gépi számolása, a géptermek anyaggal való ellátása, amely jelenti:

  • a szakszerű anyagmozgatást,
  • a pontos gépi számolást,
  • az anyagok szakszerű kezelését,
  • az anyagok szállításra való előkészítését, rögzítését, csomagolását és
  • a munkaterület takarítását, tisztántartását.

További elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • büntetlen előélet
  • megbízhatóság, terhelhetőség, csapatmunka, pontosság

Előny:

  • jogosítvány vezetőállásos targoncára (3313)

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest