www.cvonline.hu

Targoncavezető (Cegléd)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.08.
Hirdetés azonosító: 1237424

Alumíniumból készült öntvények gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Feladatok:

  • Beérkező és kimenő termékek villás targoncával történő mozgatása
  • Raktáron belül és kívül targoncával történő anyagmozgatás
  • Az áru ki - és betárolása, szállítmányok fel- és lerakodása
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Min. szakmunkás végzettség
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Magabiztos targoncakezelés
  • Megbízható, felelősségtudó személyiség
  • Önálló és pontos munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Cegléd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon +36/30-833-9046!