www.cvonline.hu

Targoncavezető - Bp. IX. kerület

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 859603
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal hulladékok hasznosításával és feldolgozásával foglalkozó partnercégünk részére  keresünk targoncavezető munkakörbe munkatársakat hosszú távra, egy műszakos munkarendbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatás targoncával, beérkező anyagok válaogatása, bálázása, darabolása
  • Minden olyan munka, amely képzettséségnek megfelelő és azzal felettesei megbízzák
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Diesel, Vezetőüléses targoncavezetői engedély
  • Minimum 3 év aktív targoncavezetői gyakorlat
  • 8 év általános iskolai tanulmány befejezése
  • Aktív álláskereső

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.