www.cvonline.hu

Targoncavezető / anyagmozgató

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 777968
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • targoncavezetés / anyagmozgatási feladatok
  • gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása, árumozgatás, csomagolás
  • Folyamatos munkarendben történő munkavégzés:
  • 06:00-18:00, 18:00-06:00 óra között, 2 munkanap 2 pihenőnap váltásban

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • középfokú műszaki (szakmunkás- vagy szakközépiskolai) végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • alapbér: bruttó 128.000 Ft/hó
  • pótlék: +20%
  • étkezési jegy: 5.000 Ft/hó