www.cvonline.hu

Targoncavezetö állás képzéssel

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1028108

Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznának logisztikai, raktározási területen, és még nem rendelkeznek targoncavezetői képesítéssel.

Az érdeklődők számára támogatjuk a Targoncavezető OKJ képzés elvégzését, majd munkavégzési lehetőséget biztosítunk raktári környezetben.

Feladatok:

- anyagmozgatás gyalogkíséretű, vezetőállásos és vezetőüléses targoncákkal
- áru ki- és betárazása
- kamionok le- és megrakodása
- áru-összekészítés, komissiózás
- leltárazás
- raktári rend fenntartása

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség
- raktározásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- több műszakos munkarend vállalása
- jó munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
- önálló munkavégzés
- büntetlen előélet

Amit kínálunk:

- Targoncavezető OKJ tanfolyam elvégzésének támogatása
- sikeres vizsga után munkahely biztosítása Pest megye területén multinacionális partnereink valamelyikénél

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján