www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1072824
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a professzionális tisztítóberendezések első számú szállítója, 100%-ban dán tulajdonú nemzetközi cég. A magyarországi bővülésnek köszönhetően szigetszentmiklósi telephelyükre a következő munkakörbe keresünk kollégákat:

TARGONCAVEZETŐ

Leendő munkatársunk feladatai:
  • A beérkeztetett áru magas raktárba tárolása, toló oszlopos targoncával
  • Anyagmozgások rögzítése vezeték nélküli vonalkód olvasó segítségével
  • Egyéb raktári, anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A raktári rend fenntartása
Amit a leendő munkatárstól elvárunk:
  • Érvényes vezetőüléses (3324) targoncavezetői engedély
  • Magas emelésű, toló oszlopos, oldalvillás targoncakezelésben szerzett tapasztalat
  • Két műszak vállalása
Előny:
  • Érvényes gyalogkíséretű (3312), vezetőállásos (3313) targoncavezetői engedély
  • SAP ismeret
  • Állandó délutános műszak vállalása
Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Étkezési utalvány
  • Bérlettérítés
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat
  • Minden héten gyümölcsnap
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest