www.cvonline.hu

Targoncavezető (9.kerület - szeptemberi kezdés)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1079640
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • targoncavezetés, anyagmozgatási feladatok
  • gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása
  • félkész- és késztermékeke mozgatása, szállítása a kijelölt területre
  • folyamatos munkarend, kiszámítható beosztással és pihenőidőkkel

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • középfokú (érettségi, szakmunkás- vagy szakközépiskolai) végzettség előny
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • étkezési utalvány: 5 000 Ft/hó, 3 hónap után cafetéria
  • hosszú távú munka, teljes bejelentés mellett, valamint előrelépés biztosított
  • kereseti lehetőség: az elvárásokat megfelelően tükröző, versenyképes bérezési rendszer