www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (6932)

  • A hirdetés 798 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. logisztikai partnercégéhez keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Targoncavezető

Elvárások:
•Középfokú végzettség,
•Érvényes OKJ-s targoncavezetői jogosítvány és/vagy gépkezelői jogosítvány
•Targoncavezetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•Rugalmasság, megbízhatóság, fedhetetlen előélet
•Önálló munkavégzés

Feladatok:
•Raktári anyagmozgató gépek, targoncák kezelése
•A raktárban megtalálható termékek fizikai mozgatás, valamint tárolása
•Raktárosi feladatok ellátása - áru összekészítés, komissiózás
•Raktári rend betartása

Amit kínálunk:
•Azonnali munkakezdés
•Hosszú távú munkalehetőség
•Versenyképes fizetés és juttatási csomag
•Útiköltség támogatás

Munkaidő:
•Egy műszakos munkarend, 8 órában

Munkavégzés helye:
Csót, Veszprém megye

Emailben a E-mail cím megjelenítése email címen „TARGONCA” tárggyal és a 0670 380 04 36 telefonszámon H-SZO 11-17 óra között

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő