www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (6882)

  • A hirdetés 797 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. halászi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Targoncavezető

Elvárások:
•OKJ targoncavezetői bizonyítvány
•3 műszakos munkarend vállalása
•Egészségügyi alkalmasság

Feladatok:
•targoncavezetés
•kézi anyagmozgatás

Előny:
•több éves targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
•alapbér műszakpótlék
•ingyenes buszjáratok

Munkavégzés helye: Halászi

Munkaidő: 3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában

•személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
•telefonon: 06 96 206-361 vagy 06 80 204-774 (ingyenes szám)
•önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő