www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (6594)

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
•erkölcsi fedhetetlenség
•OKJ- s targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses targoncára) vagy régebbi típusú (elektromos és diesel)
•hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas
•Önálló, terhelhető

Feladatok:
•sérülésmentes anyagmozgatás, sorkiszolgálás

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•3 műszakos munkarend, 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.