www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (6201)

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Elvárások:
•targoncavezetői engedély (elektromos és diesel targoncára)
•néhány éves targoncavezetői gyakorlat
•8 általános iskolai végzettség
•3 műszakos munkarend vállalása
•Egészségügyi alkalmasság

Munkavégzés helye:
•Halászi (A munkába járás Mosonmagyaróvárról és környékéről ingyenes buszjáratokkal biztosított)

•Telefonon: 96/576-282 vagy a 06 80 204-774
•Önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése címre várjuk
•Személyesen: Mosonmagyaróvár Erkel u. 14. (Művelődési Központ)
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator