www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (5949)

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

Elvárások:
-8 általános iskolai végzettség
-targoncavezetői jogosítvány/ tanúsítvány és OKJ bizonyítvány
-egészségügyi alkalmasság
-képzési hajlandóság

Munkarend:
-Napi 8 óra, kétműszakos munkarendben

Bérezés:
-Alapbér
-A próbaidő 2. hónapjától mozgóbér 8.000 Ft étkezési utalvány
-A próbaidő letelte után: nettó 16.250 Ft étkezési utalvány
-Útiköltség térítése (bérlet esetén 86%, autóval történő közlekedés esetén 9 Ft/ km)

Munkavégzés helye:
-Győr

-A 96/508-000 vagy 70/3800431 telefonszámon, vagy
E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy
-személyesen a Pannon-Work győri irodájában (Budai út 5/a, az ÁRKÁD bevásárlóközpont szomszédságában)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

SZEMÉLYES JELENTKEZÉS ESETÉN KÉRJÜK, HOZZA MAGÁVAL AZ ÉRVÉNYES JOGOSÍTVÁNYÁT ÉS OKJ BIZONYÍTVÁNYÁT!

Egyéb hasonló állások Önnek
Szárazáru árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Szárazáru árufeltö...
Győr-Moson-Sopron

Promóter

PROHUMAN

Ezt a munk...
Magyarország

French Speaking Field Service Readiness Coordinator INTS/13/44

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

As a member of this team the new colleague will...