www.cvonline.hu

Targoncavezető 1 műszakban

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1155216

Vecsési partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • A szállító járművek lerakodása, felrakodása, átvételi ellenőrzése
  • Belső anyagmozgatás, áruk betárolása
  • Átmeneti raktározással kapcsolatos tevékenységek
  • Dokumentáció kezelése

Elvárások:
  • Áruátvétel- kiadás terén szerzett gyakorlat
  • OKJ-s targoncás végzettség (3312,3313,3324)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Barátságos munkakörnyezet
  • 1 műszakos munkarend H-P, 9:00-17:00

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest