www.cvonline.hu

Targoncavezető – Dél-Hollandia

  • Frissítve 15 napja

Magasemelésű Targoncás

munkatársakat keresünk
Hollandia egyik legnagyobb logisztikai vállalatához, a Broekman Logistics csapatába!

Dolgozz velünk az ünnepi időszakban, és keresd meg mindössze egy hónap alatt félévi itthoni fizetésedet!

Pozíció referencianeve: TARGONCAVEZETŐ

Amiben számítunk Rád:

  • targoncázás, raktári feladatok
  • árumozgatás elektromos kézibékával (EPT)
  • zavartalan anyagellátás biztosítása
  • anyagmozgatási, komissiózási tevékenység ellátása
  • kész termékek mozgatása, fóliázása, pántolása
  • adminisztráció, készletrendezés

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • azonnal munkába tudsz állni
  • ünnepi pótlékért & garantált, magasan fizetett túlórákért cserébe szívesen dolgozol mostantól legalább január második hetéig
  • magabiztosan beszélsz angolul
  • több ügyfelünknél is bevethető vagy
  • van némi raktáros tapasztalatod
  • feltalálod magad nemzetközi környezetben
  • előny, ha B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

  • Heti 40 óra munkalehetőség biztosítása
  • Fizetett túlórák -> kiemelkedő kereseti lehetőség
  • EPT, targoncavezető tréningek
  • ÓRABÉR:
  • 9,38 € / órától + műszakpótlék+ 8% vakációpénz
  • 150-200%-os hétvégi & ünnepi órabér-pótlék
  • Egyszeri €70 utazástámogatási bónusz
  • Friendship-bónusz, egy heti szállás-jóváírással

Egyedülálló, teljes körű asszisztenciát biztosítunk:
tájékoztatás – kiutazás – szállás –
ingyenes munkába járás
egészségügyi biztosítás
személyre szabott aftercare

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!

Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a lenti e-mail címen!

Munkavégzés helye Dél-Hollandia
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld