www.cvonline.hu

Targoncaszerelő

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Toyota Anyagmozgatás Magyarország Kft az ország egész területéről munkatársat keres

 TARGONCASZERELŐ

munkakörbe.

Munkakör leírása:

  • a cég által forgalmazott anyagmozgatási berendezések karbantartása és javítása az adott területen lévő ügyfelek telephelyén
  • a munkákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (árajánlatok készítése, alkatrészek rendelése, állapot felmérés, stb.)

Elvárások:

  • Gépész, villamos vagy elektronikai technikus / mérnök, technikus, nehéz-gépszerelő, autószerelő, autóvillamossági szerelő végzettség
  • Képesség és hajlandóság önálló munkavégzésre és a folyamatos tanulásra
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Angol nyelvű, illetve elektromos / mechanikus / hidraulikus rajzok és műszaki dokumentációk értelmezésében szerzett tapasztalat
  • Targoncák, munkagépek, mezőgazdasági gépek, járművek javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges teljesen felszerelt szervízautó és infomratikai eszközök biztosítása

Kérjük, fényképes pályázatát az alábbi e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Fejér
Tolna
Baranya
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő