www.cvonline.hu

TARGONCASZERELŐ

  • A hirdetés 882 napja lejárt

 AXIÁL

SZERVIZÜZLETÁG

Dél-Magyarország területére

(Dél-alföldi régió, Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Békés megye)

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a területéhez tartozó targoncák, emelőállványok tervezett karbantartása és eseti javítása,
  • az ügyfelekkel kialakított jó kapcsolat ápolása, új ügyfeleknél ennek kiépítése,
  • az elvárt szolgáltatási szint nyújtása,
  • a karbantartáshoz, javításhoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása.

Elvárások:

  • minimum 2-3 éves gyakorlat targoncák, anyagmozgató illetve emelőgépek javításában (gépjárműszerelő vagy gépjármű villamossági szerelő, műszerész végzettség),
  • emelőgép piac naprakész ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • önálló mobilszerelői tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete.

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal 2015. április 24-ig a megadott

e-mail címre kérjük küldeni!

AXIÁL Kft., Rozinka Zoltán, 2225 Üllő, Pesti út 282. sz.

 Személyes meghallgatásról értesítést küldünk!

Helyek Bács-Kiskun
Békés
Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő