www.cvonline.hu
Targoncaszerelő - szerviztechnikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.03.
Hirdetés azonosító: 954826
lejárt

Nemzetközileg elismert, raktári berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnerünk számára keresünk önálló, jó szervező készséggel rendelkező és tapasztalt szerviztechnikus kollégát Kecskemét, Nagykőrös és Szentes vonzáskörzetében történő munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Emelőgépek, targoncák javítása, karbantartása
  • Mobil szervizhálózat működtetése
  • Helyszíni látogatások során állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok kidolgozása
  • Ajánlatadás
  • Javítások komplex adminisztrációja

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Munkagépek, nehézgépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:

  • A munkavégzés helye Kecskemét, Nagykőrös és Szentes környéke

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.