www.cvonline.hu

Targoncásokat keresünk Biatorbágyra

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.23.
Hirdetés azonosító: 949859

Targoncavezetői feladatok ellátására keresünk OKJ-s bizonyítvánnyal rendelkező munkavállalókat.

Feladatok:
o Alapvetően targoncás, illetve rakodási feladatok ellátása
o Beérkező anyagok tételes átvétele

Elvárások:
o OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (tapasztalat nem feltétel)
o 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:
o Azonnali kezdési lehetőség
o Hosszú távú munkalehetőség
o Cafeteria és bónuszrendszer
o Ingyenes vállalati buszjárat a környező településekről

A munkavégzés helye: Biatorbágy

A jelentkezés módja:
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét: Targoncavezető.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-73314/2014.; Naih-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)