www.cvonline.hu

Targoncás/komissiózó

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk TARGONCÁS/ KOMISSIÓZÓ pozícióra munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:
  • Szakszerű és biztonságos árutárolás / kezelés
  • Rendelések előkészítése, komissiózás
  • Beérkező és kimenő termékek mozgatása targoncával
  • Egyéb raktáros feladatok
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Raktári rend betartása
Elvárások:
  • targoncavezetői jogosítványok (és / vagy) - 3313 vezetőállásos, 3324 vezető üléses, 3312 gyalogos kíséretű
  • raktározási területen szerzett tapasztalat
Előny:

magas raktárban szerzett gyakorlat

Amit partnerünk kínál:
  • magas színvonalú technológia
  • raktári és logisztikai folyamatok megismerése
  • szakmai fejlődés támogatása
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés és béren kívüli juttatás
  • 2 műszakos munkarend
Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület – Harbor Logisztikai Park. A műszakokhoz igazítva céges busz biztosított Érd, Stop Shop megállóból.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az E-mail cím megjelenítése címre.