www.cvonline.hu

Targoncás

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 961501

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra

Targoncás

Feladatok:
  • Targonca kezelése
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru leszedése és szakszerű elhelyezése a raktárban
  • Áru összekészítése, komissiózás, autók rakodása
  • RF kézi szkenner használata
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
  • KIEMELT bérezés
  • Bónusz + egyéb juttatások
  • Határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Barátságos munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • több műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió