www.cvonline.hu

Targoncás

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Miskolci munkahelyre keresünk nappali tagozatos fiatalembert az alábbi munkapozícióba

Adatrögzítő

Feladat:

- Adatrögzítés, raktározási adminisztráció, termékek felcimkézése (udvaron, raktárben)

Elvárások:

- Irodai szoftverek ismerete (excel, word)

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő:

- Havi 60-80 óra, (hétfőtől-péntekig 07:00-15:30 között szabadon választható)

Előny:

- Német nyelvtudás

- Raktározási ismeretek, gyakorlat

Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehetséges.

Helyek Külföld
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...