www.cvonline.hu

Targoncás

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Budaörsi Partnercégünk újonnan épült gyáregységébe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncás

Feladatok:

  • Anyagmozgatás targonca segítségével
  • Silók kiürítése, hulladék bálázás, darálógép, bálázó gép és vákuumos takarítógép kezelése
  • Készletkezelő és nyilvántartó rendszer működtetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és érvényes jogosítvány

  • Rátermett, gyakorlatias személyiség
  • Egy vagy többműszakos munkarend vállalása
  • Megbízható munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Fizikai munkabírás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről több helyről (Blaha Lujza tér, Corvin- negyed, Boráros tér, Kosztolányi Dezső tér, Sasadi út)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási idő biztosítása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Igényes munkakörnyezet
  • Időszakos munkavégzés, 3 hónapra (hosszabbítás lehetséges)

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budaörs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő