www.cvonline.hu

Targoncás

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncás

Feladatok:

  • Általános targoncakezelői feladatok
  • Faanyag mozgatása targonca segítségével (3 tonnás, dízeles)
  • Be-, illetve kimenő áru átvétele

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány

  • Megfelelő gyakorlat alapfeltétel

  • Megbízható munkavégzés

  • Időnként szombati beosztás vállalása

Előny:

  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Piliscsaba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!