www.cvonline.hu

Targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 913986

Logisztikai partnercégünk számára Biatorbágyra, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állásra betöltésére:

Targoncás

Feladatok:
  • targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, komissiózás, egyéb raktáros feladatok,
  • RF kézi szkenner használata,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • legalább 1 éves raktáros vagy targoncás munkatapasztalat,
  • 2016-ban is érvényes targoncavezetői jogosítvány és OKJ,
  • jó munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, rugalmasság,
Amit kínálunk:
  • fix bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • céges buszok.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 8 órás munkavégzés három műszakban
  • Kijutás:
  • Céges autóbusszal
  • Buszok vannak Budapest, Budaörs, Biatorbágy, Páty irányából, valamint Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék, Herceghalom irányából, és Tatabányáról.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehetséges, az üzenet tárgyában a referenciaszám (BIA-02) megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével.