www.cvonline.hu

Targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 865003

Logisztikai partnercégünk számára Biatorbágyra, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állásra betöltésére:

Targoncás

Feladatok:
  • targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása,
  • RF kézi szkenner használata,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • legalább 1-3 éves raktáros, targoncás munkatapasztalat,
  • érvényes targoncavezetői engedély,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, rugalmasság,
Amit kínálunk:
  • fix bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • bejutás Tatabánya és Budapest irányából céges buszokkal,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hosszú távú munkavégzés, három műszak vállalása
Kapcsolat:
Referencia szám: BIA-01

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehetséges, a referenciaszám megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével.