www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Targoncás

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • A munkáltató által kijelölt szakmai továbbképző és kiegészítő tanfolyamok /emelőgépek, technológiák stb./ elvégzése

FELADATOK

  • A kiszállítás és a belső anyagmozgatás megvalósítása a mindenkori aktuális targoncás műveleti utasítás alapján
  • Munkavégzésével kapcsolatos minden dokumentáció és előírás, a technológia és műveletek ismerete.
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások magas fokú betartása és betartatása

ELŐNY

  • emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal