www.cvonline.hu
Targoncás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.29.
Hirdetés azonosító: 828744
lejárt

 Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Targoncás

Feladatok:

  • A raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása
  • A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tárolóhelyek feltöltése, a készletek állagmegóvása
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély(elektromos)
  • Raktározási tapasztalat
  • Egy vagy váltott műszak vállalása
  • Számítástechnikai ismeret (Excel, Word)

Előny:

  • Közeli lakhely
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül: ingyenes céges buszjárat+étkeztetési támogatás

  • Fényképes önéletrajzzal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.