www.cvonline.hu

Targoncás

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 826702

Budaörsi kereskedelmi partnercégünk számára azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk

Targoncás

Feladatok:
  • Termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • áru összekészítése, rakodás, komissiózás,
  • áruk teljes körű kezelése,
  • áruszállítás, árukészlet feltöltése.
Elvárások:
  • OKJ targoncavezetői engedély,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • beltéri elektromos tolóoszlopos targoncán min. 6 hónap tapasztalat,
  • önfegyelem, rugalmasság,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Több műszakos munkarend
  • Fizetés: fix bruttó órabér
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: IBT-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Budaörs