www.cvonline.hu

Targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 774177

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk

Targoncás

Feladatok:
  • főként targoncán kell dolgoznod,
  • fő feladatod a termékek leszedése, betárolása és fizikai mozgatása lesz,
  • a beérkező árukat precízen kell elhelyezned a megfelelő helyre,
  • áru összekészítésében és csomagolásában is részt kell venned,
  • nem feledkezhetsz meg az adminisztrációról sem, számítógépet is használnod kell majd,
  • fontos, hogy akkor tudsz hatékonyan targoncázni, ha a munkaterületed rendben tartod.
Elvárások:
  • lelkes vagy és kipróbálnád magad targoncás munkakörben,
  • dolgoztál, vagy jelenleg is dolgozol a logisztikában, raktározásban,
  • tapasztalatod van a termékek fizikai mozgatása,
  • hajlandó vagy kollégákkal együtt, csapatban dolgozni,
  • szeretnél végre jó munkakörülmények között, kiváló gépparkkal dolgozni,
  • rendelkezel új OKJ-s elektromos targoncavezetői engedéllyel. Előny, ha van magas emelésű vezetői tapasztalatod,
  • vágysz a komoly, felelősségteljes és önálló munkára,
  • jó munkabírással, önfegyelemmel rendelkezel és terhelhető vagy.
Amit kínálunk:
  • mindenképpen bejelentett állást,
  • fix fizetést adunk,
  • egy stabil, multinacionális hátterű cégnél csinálhatod, amit szeretsz és amihez igazán értesz,
  • fejlődési lehetőséget is biztosítunk számodra.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • két műszakban kell dolgoznod hétfőtől péntekig 6:00-14:30 ill. 14:30-23:00 között.
Kapcsolat:
Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz minden feltételeknek, kérjük küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre.

Ne felejtsd el feltűntetni a leveled tárgyában: az UTV-01 referencia kódot!

Felhívjuk szíves figyelmed, hogy a targoncás pozícióra csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk felvenni a kapcsolatot.