www.cvonline.hu

Targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 708893

Biatorbágyra, logisztikai partnercégünk számára azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állásra betöltésére:

Targoncás

Feladatok:
  • főként targoncán kell dolgoznod,
  • fő feladatod a termékek betárolása és fizikai mozgatása lesz,
  • a beérkező árukat precízen kell elhelyezned a megfelelő helyre,
  • ha megrendelés érkezik, az árut összekészíted, a lehető legrövidebb idő alatt,
  • nem feledkezhetsz meg az adminisztrációról sem, kézi szkennert is használnod kell majd,
  • fontos, hogy akkor tudsz hatékonyan targoncázni, ha a munkaterületed rendben tartod.
Elvárások:
  • kipróbálnád magad targoncás munkakörben,
  • dolgoztál, vagy jelenleg is dolgozol a logisztikában, raktározásban,
  • nem okoz gondot a termékek fizikai mozgatása,
  • vállalnál több műszakot egy profi csapat tagjaként,
  • szeretnél végre jó munkakörülmények között, kiváló gépparkkal dolgozni,
  • rendelkezel új OKJ-s elektromos targoncavezetői engedéllyel és magas emelésű vezetői tapasztalattal,
  • komoly, felelősségteljes és önálló munkára vágysz,
  • jó munkabírással rendelkezel és terhelhető vagy.
Amit kínálunk:
  • mindenképpen bejelentett állást,
  • fix fizetést adunk, műszakpótlékokkal kiegészítve,
  • Biatorbágyra a bejárásod céges buszokkal támogatjuk,
  • egy stabil, multinacionális hátterű cégnél csinálhatod, amihez igazán értesz,
  • ha hosszú távon gondolkozol, akár fejlődési lehetőséget is biztosítunk számodra,
  • Mi hosszú távon számítunk rád!
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • három műszakos munkarendben hétfőtől péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-6:00 között.
Kapcsolat:
Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz minden feltételeknek, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre.

Ne felejtsd el feltűntetni a leveled tárgyában: a BIA-01 referencia kódot!

Felhívjuk szíves figyelmed, hogy a targoncás pozícióra csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk felvenni a kapcsolatot.